CRGS2010J330K
MFR.Part #
CRGS2010J330K
JLCPCB Part #
C4182523
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS