350212RJT
MFR.Part #
350212RJT
JLCPCB Part #
C2082829
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS