CRGP2010F100R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP2010F100R
JLCPCB Part #
C4299646
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 100Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS