CRGP2010F120R
MFR.Part #
CRGP2010F120R
JLCPCB Part #
C4101946
Description
-55℃~+155℃ 1.25W 120Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS