CRGP1210F68R
MFR.Part #
CRGP1210F68R
JLCPCB Part #
C4167237
Description
-55℃~+155℃ 68Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS