3503G2B59RFTD
MFR.Part #
3503G2B59RFTD
JLCPCB Part #
C6060391
Description
-55℃~+155℃ 2W 59Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS