CRGP1210F560R
MFR.Part #
CRGP1210F560R
JLCPCB Part #
C2083835
Description
-55℃~+155℃ 200V 560Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS