CRGP1210F56R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP1210F56R
JLCPCB Part #
C2083850
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 56Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS