CRGP1210F270K
MFR.Part #
CRGP1210F270K
JLCPCB Part #
C4306124
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS