CRGP1210F15K
MFR.Part #
CRGP1210F15K
JLCPCB Part #
C2083204
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS