CRGP1210F150K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP1210F150K
JLCPCB Part #
C4332670
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS