CPF0201B88R7E
MFR.Part #
CPF0201B88R7E
JLCPCB Part #
C4143042
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 88.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS