CRGP1206F39K
MFR.Part #
CRGP1206F39K
JLCPCB Part #
C4356412
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS