CRGP1206F470R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP1206F470R
JLCPCB Part #
C2074435
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 470Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS