CRGP1206F150K
MFR.Part #
CRGP1206F150K
JLCPCB Part #
C2082519
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS