H4681KDYA
MFR.Part #
H4681KDYA
JLCPCB Part #
C1409759
Description
-55℃~+155℃ 500mW 681kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS