CRGP1206F12K
MFR.Part #
CRGP1206F12K
JLCPCB Part #
C2082462
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS