RU73X1J383RLTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RU73X1J383RLTDF
JLCPCB Part #
C4346672
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS