CRGP1206F120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGP1206F120R
JLCPCB Part #
C4114895
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS