KRPA-14DG-48
MFR.Part #
KRPA-14DG-48
JLCPCB Part #
C6213344
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10A 240V@AC 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 48V AgCdO SOCKETABLE Power Relays ROHS