CRGP0805F5K6
MFR.Part #
CRGP0805F5K6
JLCPCB Part #
C2083352
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS