3503G2B150RFTD
MFR.Part #
3503G2B150RFTD
JLCPCB Part #
C5892354
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 2W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS