CRGP0805F3K3
MFR.Part #
CRGP0805F3K3
JLCPCB Part #
C4328675
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS