CRGH0805F3K3
MFR.Part #
CRGH0805F3K3
JLCPCB Part #
C4005455
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 3.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS