CRGP0805F33K
MFR.Part #
CRGP0805F33K
JLCPCB Part #
C2082534
Description
-55℃~+155℃ 150V 333mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS