CRGP0805F270R
MFR.Part #
CRGP0805F270R
JLCPCB Part #
C2082029
Description
-55℃~+155℃ 150V 270Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS