CRGP0603F470R
MFR.Part #
CRGP0603F470R
JLCPCB Part #
C2074194
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS