CRGP0603F270R
MFR.Part #
CRGP0603F270R
JLCPCB Part #
C2074144
Description
-55℃~+155℃ 250mW 270Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS