CRGH2010F15R8
MFR.Part #
CRGH2010F15R8
JLCPCB Part #
C4054573
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS