CPF0402B162RE
MFR.Part #
CPF0402B162RE
JLCPCB Part #
C4122825
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS