CRGP0603F22R
MFR.Part #
CRGP0603F22R
JLCPCB Part #
C2074205
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS