CRGP0603F220R
MFR.Part #
CRGP0603F220R
JLCPCB Part #
C2074166
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 250mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS