CPF0603B976KE
MFR.Part #
CPF0603B976KE
JLCPCB Part #
C4039958
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 976kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS