CRGP0402F390R
MFR.Part #
CRGP0402F390R
JLCPCB Part #
C4264435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS