CRGH0603J3M3
MFR.Part #
CRGH0603J3M3
JLCPCB Part #
C4169274
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS