CRGCQ0603F150R
MFR.Part #
CRGCQ0603F150R
JLCPCB Part #
C2073742
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS