CRGP0402F33R
MFR.Part #
CRGP0402F33R
JLCPCB Part #
C4198109
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS