RP73D2B8R06BTG
MFR.Part #
RP73D2B8R06BTG
JLCPCB Part #
C4181898
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.06Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS