CRGP0402F2K2
MFR.Part #
CRGP0402F2K2
JLCPCB Part #
C2074246
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.2kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS