CRGP0402F27R
MFR.Part #
CRGP0402F27R
JLCPCB Part #
C4086092
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS