CRGP0402F270R
MFR.Part #
CRGP0402F270R
JLCPCB Part #
C4103939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 270Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS