CPF1206B2K8E1
MFR.Part #
CPF1206B2K8E1
JLCPCB Part #
C1705416
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS