CRGP0402F120R
MFR.Part #
CRGP0402F120R
JLCPCB Part #
C2074196
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 125mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS