CRGP0402F120K
MFR.Part #
CRGP0402F120K
JLCPCB Part #
C4133953
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS