CPF0402B28KE
MFR.Part #
CPF0402B28KE
JLCPCB Part #
C6490057
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS