CRGH2512J7R5
MFR.Part #
CRGH2512J7R5
JLCPCB Part #
C2148558
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 7.5Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS