CRGH2512J7M5
MFR.Part #
CRGH2512J7M5
JLCPCB Part #
C2148275
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 7.5MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS