CRGH2512J1R5
MFR.Part #
CRGH2512J1R5
JLCPCB Part #
C1694571
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS