CRGH2512J5R1
MFR.Part #
CRGH2512J5R1
JLCPCB Part #
C2148562
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS