3550820KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550820KFT
JLCPCB Part #
C4347193
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 5W 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS